Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Шановний Богдане Денисовичу,

Вітаємо вас з вражаючим досягненням - здобуттям IV місця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у дистанційному режимі! Це надзвичайно важливий успіх, який свідчить про ваші високі знання, наполегливість і талант у цій галузі.

Ваше досягнення - велика похвала не лише для вас особисто, а й для вашої школи та всієї нашої області. Ви продемонстрували високий рівень професіоналізму та здібностей, і ми пишаємося вашими досягненнями.

Бажаємо вам подальших успіхів у вашій навчальній та професійній діяльності. Нехай ваші знання та вміння завжди приносять вам радість і досягнення нових висот!

Молодші та середні класи дізналися про правила безпечних платежів в мережі, тоді як старші класи обговорювали поради щодо кібербезпеки та схеми шахрайства, особливо актуальні в сучасному світі.

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року.

Вітаємо Шматова Богдана Денисовича з здобуттям 2 місця на ІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2023 року!

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380(66)195-84-83 або пишіть на ел. адресу school_5_berd@ukr.net
Радо чекаємо ВАС у нашій дружній шкільній родині!

18 серпня 2023 о 11:23 | Рудченко О. А. | немає коментарів

«Примусова праця: як розпізнати та уникнути», «Переваги офіційного працевлаштування»

21 квітня 2023 о 00:04 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Бердянський машинобудівний професійний ліцей запрошує на профорієнтаційні онлайн зустрічі.

13 квітня 2023 о 15:25 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Святкування цієї визначної дати відбулося і у ЗОШ#5.
Протягом дня проводилися тематичні заходи: флешмоб «Озвися, слово, скарбе України» підготували вчителі української мови, поетична мозаїка «Признание в любви» під керівництвом учителів російської мови,
інтерактив з англійської мови «Кумедні помилки» запропонували вчителі англійської мови,
вітання з берегів річки Сена, столиці Франції, звучали від учнів, підготованих учителями французької мови,
мовний фотоквест до Дня рідної мови, а вчителі початкової школи проводили «Тематичні перерви».

20 лютого 2022 о 23:09 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Як влучно зазначив відомий німецький філософ і письменник Йоганн Вольфганг фон Гете, скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина! Адже у мові -душа народу,душа рідної країни. Привіт з берегів річки Сена,столиці Франції від учнів французької підгрупи 4-А класу, уч.Олена Гнідко

20 лютого 2022 о 23:05 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй відзначається в Україні вже десять років

20 лютого 2022 о 23:01 | Рудченко О. А. | немає коментарів

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у ЗОШ #5, 18 лютого, організовувались тематичні заходи: тематична книжкова виставка, проведений виховний захід «Гідності хай промінь не згасає!», флешмоб «Зав’яжи стрічку Пам’яті на честь Героїв», флешмоб «Янголи пам’яті»., класні години. У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

17 лютого 2022 о 22:58 | Рудченко О. А. | немає коментарів

18 лютого вчителі ЗОШ #5 долучилися до проведення всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента від 14 лютого.

16 лютого 2022 о 22:54 | Рудченко О. А. | немає коментарів

24 лютого 2022 року (четвер) о 18.00 в Бердянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбудеться чергова онлайн-зустріч у форматі зум конференції для батьків майбутніх першокласників.

16 лютого 2022 о 22:52 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Єднаймося заради миру!

15 лютого 2022 о 22:45 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Приймайте вітання від старшокласників!

14 лютого 2022 о 06:47 | Рудченко О. А. | немає коментарів

День святого Валентина, або ж Валентинів день чи Свято усіх закоханих відзначають 14 лютого.

14 лютого 2022 о 06:29 | Рудченко О. А. | немає коментарів

День безпечного Інтернету — щорічне світове свято для всіх користувачів Інтернету. Всі об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн.

12 лютого 2022 о 06:14 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Для зручного вивчення правил гігієни, ЮНІСЕФ підготували пісенний конкурс-батл #співаючисто.

11 лютого 2022 о 06:03 | Рудченко О. А. | немає коментарів

Учителі молодшої школи ЗОШ #5, беруть участь у конкурсі від ЮНІСЕФ.