Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День безпечного Інтернету

Date: 12 лютого 2022 о 06:14, Refreshed 16 лютого 2022 о 07:08
40 views

День безпечного Інтернету — щорічне світове свято для всіх користувачів Інтернету. Всі об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн.

Тема Дня безпечного Інтернету цього року — „Разом для найкращого Інтернету” надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.
Сьогодні класні керівники, під час єдиної виховної години, нагадали правила безпечної поведінки у мережі.
А саме:
• Захищайте свої дані. Використовуйте надійні паролі та не повідомляйте їх нікому. Не пишіть в Інтернеті дані, які можуть використати зловмисники: домашню адресу, номер мобільного тощо.
• Навчіться захищатися від вірусів. Надавайте перевагу офіційним сайтам, коли завантажуєте програми. Не відкривайте підозрілі листи, ніколи не переходьте за посиланням та не завантажуйте додатки з таких листів.
• Пам’ятайте! Коли ви розмістили інформацію в Інтернеті, ви втрачаєте над нею контроль. Видалення матеріалу та його копій практично неможливе. Подумайте двічі, перш ніж поширити будь-яку інформацію. Як і в житті, потрібно думати про наслідки того, що говориш.
• Пам’ятайте, що ваші профілі у соціальних мережах це ваше обличчя, і навіть якщо ваш профіль закритий, до нього завжди має доступ певне коло людей, які можуть розповсюдити чи не навмисно поділитися вашою інформацією.
• Перевіряйте! Ви маєте достеменно знати, кому надаєте інформацію, а також, як і з якою метою вона буде використана.
• Думайте! Чи варто розміщувати інформацію, якщо ви не знаєте, як її використають і чи це не зашкодить вам чи близьким?
• Перед публікацією інформації в мережі, пам’ятайте правило 4Б від Олени Черних: інформація, опублікована у відкритому доступі онлайн, може стати доступною:
Будь-де, Будь-кому, Будь-коли, і, на жаль, може бути використана з будь-якою метою.
Підвищуйте свої знання з безпеки в Інтернеті!

Дизайн, автор: Александр Рудченко
Comments:
Only authorized users can leave comments.